راهنمای خرید اینترنتی جوراب زنانه فانی ساکس مدل نخ پنبه ساقدار کد ۱۷۰ بسته ۳ عددی

راهنمای  خرید اینترنتی جوراب زنانه فانی ساکس مدل نخ پنبه ساقدار کد ۱۷۰ بسته ۳ عددیدیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول

 

شما علاقه مند هستید در مورد راهنمای خرید اینترنتی جوراب زنانه فانی ساکس مدل نخ پنبه ساقدار کد ۱۷۰ بسته ۳ عددی توضیحاتی رو ببینید و هم اکنون اینجا هستید تا بهترین و مناسب ترین کالا ها رو با تخفیف ویژه خریداری کنید.

این محصول به صورت زیر طبقه بندی شده است :

جوراب زنانه, جوراب و ساق زنانه, زنانه, لباس زنانه, مد و پوشاک | معرفی محصولات و راهنمای خرید

صفحه اصلی/
مد و پوشاک/زنانه/لباس زنانه/جوراب و ساق زنانه/جوراب زنانه/

 

نقد و بررسی جوراب زنانه فانی ساکس مدل نخ پنبه ساقدار کد ۱۷۰ بسته ۳ عددی

محصول مورد نظر شما یعنی جوراب زنانه فانی ساکس مدل نخ پنبه ساقدار کد ۱۷۰ بسته ۳ عددی در برند جوراب زنانه می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .
فانی ساکس در داخل ایران طرحهای متنوع و متفاوت و در عین حال با کیفیت و با قیمت مناسب تولید میکند. تنوع جنس و طرح میان محصولات فانی ساکس این برند را به یکی از برندهای مورد علاقه تبدیل کرده. برای تولید آن از الیاف نخ پنبه استفاده میشود . پنبه بهترین نخ ممکن برای تولید جوراب و لباس زیر درجه یک در ایران است. نخ پنبه عرق بدن را جذب و آن را تهویه میکند. مانند یک حوله کار می کند، رطوبت را از پوست دور کرده و در نتیجه نمیگذارد باکتریها و قارچها رشد کنند این ویژگی باعث شده است که بهترین پارچه برای جوراب، لباس زیر و لباس خواب باشد. نرمی و لطافت یکی از مهمترین ویژگیهای یه جوراب و لباس زیر خوب به حساب میاد. در تولید این محصول، از نخ با الیاف پنبه استفاده شده و با خاصیت جذب آب بالا در فصول گرم سال خنکی و در فصول سرد حرارت بدن را حفظ مینماید.بسیار سبک بوده و خاصیت آنتی استاتیک دارد. دقت در طراحی و الگوی دوخت این محصول نیز راحتی و سلامت را برای شما مصرف کننده گرامی در طول دوران مصرف به ارمغان می اورد. این نکته رو فراموش نکنید که برای جلوگیری از آسیب دیدن بافتهای جوراب بر اثر شستشو و در نتیجه افزایش عمر اون، شستشو رو با آب ولرم با حداکثر دمای ۳۰ درجه سانتی گراد انجام بدین.

  راهنمای خرید اینترنتی کیف رودوشی زنانه مدل FRK1

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه جوراب زنانه فانی ساکس مدل نخ پنبه ساقدار کد ۱۷۰ بسته ۳ عددی


ویژگی و مشخصات جوراب زنانه فانی ساکس مدل نخ پنبه ساقدار کد ۱۷۰ بسته ۳ عددی

تصاویر برای جوراب زنانه فانی ساکس مدل نخ پنبه ساقدار کد ۱۷۰ بسته ۳ عددی

برچسب های لازم برای جوراب زنانه فانی ساکس مدل نخ پنبه ساقدار کد ۱۷۰ بسته ۳ عددی

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه جوراب زنانه فانی ساکس مدل نخ پنبه ساقدار کد ۱۷۰ بسته ۳ عددی |
خرید اینترنتی جوراب زنانه فانی ساکس مدل نخ پنبه ساقدار کد ۱۷۰ بسته ۳ عددی |
مشخصات و قیمت جوراب زنانه فانی ساکس مدل نخ پنبه ساقدار کد ۱۷۰ بسته ۳ عددی |

 

اگر پستی که در مورد راهنمای خرید اینترنتی جوراب زنانه فانی ساکس مدل نخ پنبه ساقدار کد ۱۷۰ بسته ۳ عددی رو پسندید برای دیدن جزئیان بیشتر به لینک محصول مراجعه بفرمایید.

دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول