راهنمای خرید اینترنتی دستبند زنانه الماسین آذر طرح مروارید باروک کد Bgolbe01

راهنمای  خرید اینترنتی دستبند زنانه الماسین آذر طرح مروارید باروک کد Bgolbe01دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول

 

شما علاقه مند هستید در مورد راهنمای خرید اینترنتی دستبند زنانه الماسین آذر طرح مروارید باروک کد Bgolbe01 توضیحاتی رو ببینید و هم اکنون اینجا هستید تا بهترین و مناسب ترین کالا ها رو با تخفیف ویژه خریداری کنید.

این محصول به صورت زیر طبقه بندی شده است :

اکسسوری زنانه, دستبند زنانه, زنانه, زیورآلات زنانه, مد و پوشاک | معرفی محصولات و راهنمای خرید

صفحه اصلی/
مد و پوشاک/زنانه/اکسسوری زنانه/زیورآلات زنانه/دستبند زنانه/

 

نقد و بررسی دستبند زنانه الماسین آذر طرح مروارید باروک کد Bgolbe01

محصول مورد نظر شما یعنی دستبند زنانه الماسین آذر طرح مروارید باروک کد Bgolbe01 در برند دستبند زنانه می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .
این دستبند زنانه از برند الماسین آذر با مروارید های اصل باروک (پرورشی) به رنگ گلبهی زینت داده شده است.مروارید های این دستبند اصلا گرد نیست و از لحاظ ظاهر کمی با یک دیگر متفاوت هستند حتی از لحاظ سایز هم در یک دستبند ممکن است کمی با یکدیگر متفاوت باشند. بر روی مروارید ها یک یا چند خط ایجاد شده است که کاملا طبیعی است چون از صدف بیرون آمده اند و توسط دستگاه ساخته نشده است.(همین باعث زیبایی دستبند شده است).هر برآمدگی اضافی و یا تغییر رنگ در یک قسمت از مروارید کاملا طبیعی است و جزو نواقص مروارید به شمار نمیرود. لطفا دقت کنید اگر به مروارید های یکدست و کاملا گرد علاقه دارید این دستبند مناسب شما نیست و باید از مروارید شل استفاده کنید .مرواریدهای طبیعی و پرورشی، دارای خواص بی شماری هستند.صرف نظر از این خواص، مرواریدها بسیار زیبا هستند و در میان خانم ها طرفداران بسیاری دارند.مروارید، یکی از گرانبها ترین و نایاب ترین سنگ‌ها است که طرفداران زیادی هم دارد. محبوبیت این سنگ، علاوه بر ارزش آن، به خاطر خواص درمانی و تاثیرات اعجاب انگیزش بر روح و روان هم هست.مروارید نیز همانند سایر سنگ های شفابخش نظیر یاقوت، زمرد، فیروزه و … به جذب انرژی مثبت و دفع انرژی های منفی کمک میکند. قفل به کار رفته در این دستبند گره ای بوده که براحتی حرکت کرده و برای شما سایز میشود.(گره این دستبند از نوع آسانسوری می باشد که به راحتی آزاد و محکم بسته می شود و به راحتی برای همه سایز میشود)،نخ به کار رفته در این دستبند از نوع درجه یک میباشد که بعد از مدتی شل نمیشود( دراصطلاح کش نمی آید).عکس آلبوم این دستبند به صورت کاملا طبیعی و بدون ادیت و کار فتوشاپی بوده، بنابراین وقتی محصول به دست شما برسد خیلی زیباتر از عکسش خواهد بود.

  راهنمای خرید اینترنتی بازی کامپیوتری Test Drive

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه دستبند زنانه الماسین آذر طرح مروارید باروک کد Bgolbe01


ویژگی و مشخصات دستبند زنانه الماسین آذر طرح مروارید باروک کد Bgolbe01

تصاویر برای دستبند زنانه الماسین آذر طرح مروارید باروک کد Bgolbe01

برچسب های لازم برای دستبند زنانه الماسین آذر طرح مروارید باروک کد Bgolbe01

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه دستبند زنانه الماسین آذر طرح مروارید باروک کد Bgolbe01 |
خرید اینترنتی دستبند زنانه الماسین آذر طرح مروارید باروک کد Bgolbe01 |
مشخصات و قیمت دستبند زنانه الماسین آذر طرح مروارید باروک کد Bgolbe01 |

 

اگر پستی که در مورد راهنمای خرید اینترنتی دستبند زنانه الماسین آذر طرح مروارید باروک کد Bgolbe01 رو پسندید برای دیدن جزئیان بیشتر به لینک محصول مراجعه بفرمایید.

دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول