راهنمای خرید اینترنتی روغن چوب دو جزیی بلوطی تیره هیکسون دکور مدل ۲C.D Oak حجم ۹۰۰ میلی لیتر

راهنمای  خرید اینترنتی روغن چوب دو جزیی بلوطی تیره هیکسون دکور مدل ۲C.D Oak حجم ۹۰۰ میلی لیتردیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول

 

شما علاقه مند هستید در مورد راهنمای خرید اینترنتی روغن چوب دو جزیی بلوطی تیره هیکسون دکور مدل ۲C.D Oak حجم ۹۰۰ میلی لیتر توضیحاتی رو ببینید و هم اکنون اینجا هستید تا بهترین و مناسب ترین کالا ها رو با تخفیف ویژه خریداری کنید.

این محصول به صورت زیر طبقه بندی شده است :

خودرو، ابزار و تجهیزات صنعتی, رنگ, یراق آلات, یراق آلات، لوازم و مصالح ساختمانی | معرفی محصولات و راهنمای خرید

صفحه اصلی/
خودرو، ابزار و تجهیزات صنعتی/یراق آلات، لوازم و مصالح ساختمانی/یراق آلات/رنگ/

 

نقد و بررسی روغن چوب دو جزیی بلوطی تیره هیکسون دکور مدل ۲C.D Oak حجم ۹۰۰ میلی لیتر

محصول مورد نظر شما یعنی روغن چوب دو جزیی بلوطی تیره هیکسون دکور مدل ۲C.D Oak حجم ۹۰۰ میلی لیتر در برند رنگ می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .
روغن گیاهی بلوطی تیره دو جزیی هیکسون دکور،برای کلیه فضاهای داخلی چوبی ، ،فرنیچر داخلی چوبی، (میز و صندلی وقفسه وکمد وکابینت ) ،ظروف اشپزخانه ای ،اسباب بازی و سایر سطوح چوبی اسلب و دکوراتیو، مناسب می باشد. محصول مذکور ، گیاهی ، ضد اب ،ضدخش وضد حرارت بوده وفاقد سرب ،بر پایه روغن می باشد.این محصول از دو قسمت جداگانه تشکیل شده، که در قوطی های سایز۹۰۰ میل ، قسمت روغن ان ۷۵۰ میل و قسمت هاردنر ان۲۵۰میل ،حجم دارد. قبل از مصرف ،ابتدا قسمت روغن ان ،می باست خوب هم زده شود و به میزان مورد نیاز مصرفی در ظرفی جداگانه ریخته و با نسبت ۵ به ۱ با هاردنر ترکیب شده (۵ قسمت روغن به ۱ قسمت هاردنر)و بعد هم زدن مجدد ، حداکثر تا۲۰ دقیقه ،با شوت، پارچه ،ابر و یا کاردک مورد استفاده قرار گیرد. سطوح چوبی با ترکیب ساخته شده،هم جهت شیار چوب، اشباع گردد و بعد ۱۵ دقیقه روغنهای اضافه روی سطح کار ،با پارچه ای تمییز( به صورت نرم و اهسته و سطحی) خشک گردد روغن در بستر چوب نفوذ کرده و شیارهای چوب برجسته میگردد. میزان هاردنر در ترکیب ،بنا به خواسته مصرف کننده ،میتواند تا ۳۰ درصد ترکیب، افزایش یابد ، که باعث جلا و شفافیت و براقیت بیشتری می شود، ولیکن سرعت سفت شدن و غلظت ترکیب افزایش می یابد، لذا سریع تر باید مورد استفاده قرار گیرد،تا ترکیب روغن و هاردنر نبندد،و در این صورت، زمان خشک شدن نهایی هم افزایش می یابد. به ازای هر قوطی ۹۰۰میل ، تا ۳۰ متر مربع ، از سطوح چوبی را پوشانده می شود. این محصول ساخت هلند و ترکیه بوده و کلیه استانداردهای کیفیت و سلامت اتحادیه اروپا را داراست . ویژکی بارز این محصول مقرون به صرفگی به جهت سطح پوشش بسیار بالا (۳۰ متر مربع به ازای هر لیتر) و می توان این روغن ۲ جزیی را متخصص سطوح چوبی صاف و دکوراتیور ،فرنیچر داخلی و ظروف چوبی ،حتی اسباب بازی نامید و به جهت جدایی هاردنر با روغن، به مصرف کننده اختیار عمل وسیع تری در میزان ترکیب دو جزء و بازی با جلای طیف رنگی می دهدو به جهت گیاهی بودن و ضد حرارت بودن ،فقدان سرب ،حتی برای ظروف چوبی و سطوح اشپز خانه ای و اسباب بازی کودکان نیز مناسب است.(دارای گواهی استاندارد(EN71_3) سلامت اتحادیه اروپا برای استفاده در ظروف چوبی و اسباب بازی هم مناسب است.زمان خشک شدن اولیه ۲۰ دقیقه و خشک شدن نهایی۲۴ ساعت.حلال تینر روغنی.هاردنر جداگانه هم موجود میباشد

  راهنمای خرید اینترنتی کاور لاین کینگ مدل ASH22 مناسب برای گوشی موبایل هوآوی Y7A

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه روغن چوب دو جزیی بلوطی تیره هیکسون دکور مدل ۲C.D Oak حجم ۹۰۰ میلی لیتر


ویژگی و مشخصات روغن چوب دو جزیی بلوطی تیره هیکسون دکور مدل ۲C.D Oak حجم ۹۰۰ میلی لیتر

تصاویر برای روغن چوب دو جزیی بلوطی تیره هیکسون دکور مدل ۲C.D Oak حجم ۹۰۰ میلی لیتر

برچسب های لازم برای روغن چوب دو جزیی بلوطی تیره هیکسون دکور مدل ۲C.D Oak حجم ۹۰۰ میلی لیتر

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه روغن چوب دو جزیی بلوطی تیره هیکسون دکور مدل ۲C.D Oak حجم ۹۰۰ میلی لیتر |
خرید اینترنتی روغن چوب دو جزیی بلوطی تیره هیکسون دکور مدل ۲C.D Oak حجم ۹۰۰ میلی لیتر |
مشخصات و قیمت روغن چوب دو جزیی بلوطی تیره هیکسون دکور مدل ۲C.D Oak حجم ۹۰۰ میلی لیتر |

 

اگر پستی که در مورد راهنمای خرید اینترنتی روغن چوب دو جزیی بلوطی تیره هیکسون دکور مدل ۲C.D Oak حجم ۹۰۰ میلی لیتر رو پسندید برای دیدن جزئیان بیشتر به لینک محصول مراجعه بفرمایید.

دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول