راهنمای خرید اینترنتی ساعت گردنبندی میو مدل N022DK

راهنمای  خرید اینترنتی ساعت گردنبندی میو مدل N022DKدیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول

 

شما علاقه مند هستید در مورد راهنمای خرید اینترنتی ساعت گردنبندی میو مدل N022DK توضیحاتی رو ببینید و هم اکنون اینجا هستید تا بهترین و مناسب ترین کالا ها رو با تخفیف ویژه خریداری کنید.

این محصول به صورت زیر طبقه بندی شده است :

اکسسوری زنانه, زنانه, زیورآلات زنانه, گردنبند زنانه, مد و پوشاک | معرفی محصولات و راهنمای خرید

صفحه اصلی/
مد و پوشاک/زنانه/اکسسوری زنانه/زیورآلات زنانه/گردنبند زنانه/

 

ساعت مدل «N022DK» برند «میو» (Mio) از نوع گردنبندی است. میو زنجیری ساده به طول ۴۰ سانتی‌متر دارد که وزن آن شش سانتی‌متر بوده و به شکل حلقه‌ای است. زنجیر از جنس زاماک ساخته شده و دارای قفلی از همین جنس است. پلاک گردنبند یا همان قسمت ساعت آن با ۲۰ گرم وزن یک تکه، زیتونی رنگ و از جنس زاماک است. بر روی پلاک طرح یک پرنده و گل‌های رنگی دارد و با باز شدن در پلاک می‌توانید ساعت را مشاهده کنید. قطر پلاک سه سانتی‌متر است. ساعت گردنبندی میو در واقع کاربردی دوگانه دارد که هم برای زیبایی و تزئین به کار می‌رود و هم با استفاده از آن می‌توانید از زمان مطلع شوید. ساعت گردنبندی میو زیوری زیبا، ساده و کاربردی است. برای طولانی شدن گردنبند میو و سالم ماندن آن بهتر است از برخورد آن با آب و مواد شیمیایی جلوگیری کنید. “>

نقد و بررسی ساعت گردنبندی میو مدل N022DK

محصول مورد نظر شما یعنی ساعت گردنبندی میو مدل N022DK در برند گردنبند زنانه می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

  راهنمای خرید اینترنتی دستبند طلا زنانه ریسه گالری مدل 1326

ساعت مدل «N022DK» برند «میو» (Mio) از نوع گردنبندی است. میو زنجیری ساده به طول ۴۰ سانتی‌متر دارد که وزن آن شش سانتی‌متر بوده و به شکل حلقه‌ای است. زنجیر از جنس زاماک ساخته شده و دارای قفلی از همین جنس است. پلاک گردنبند یا همان قسمت ساعت آن با ۲۰ گرم وزن یک تکه، زیتونی رنگ و از جنس زاماک است. بر روی پلاک طرح یک پرنده و گل‌های رنگی دارد و با باز شدن در پلاک می‌توانید ساعت را مشاهده کنید. قطر پلاک سه سانتی‌متر است. ساعت گردنبندی میو در واقع کاربردی دوگانه دارد که هم برای زیبایی و تزئین به کار می‌رود و هم با استفاده از آن می‌توانید از زمان مطلع شوید. ساعت گردنبندی میو زیوری زیبا، ساده و کاربردی است. برای طولانی شدن گردنبند میو و سالم ماندن آن بهتر است از برخورد آن با آب و مواد شیمیایی جلوگیری کنید.

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه ساعت گردنبندی میو مدل N022DK


ویژگی و مشخصات ساعت گردنبندی میو مدل N022DK

تصاویر برای ساعت گردنبندی میو مدل N022DK

برچسب های لازم برای ساعت گردنبندی میو مدل N022DK

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه ساعت گردنبندی میو مدل N022DK |
خرید اینترنتی ساعت گردنبندی میو مدل N022DK |
مشخصات و قیمت ساعت گردنبندی میو مدل N022DK |

 

اگر پستی که در مورد راهنمای خرید اینترنتی ساعت گردنبندی میو مدل N022DK رو پسندید برای دیدن جزئیان بیشتر به لینک محصول مراجعه بفرمایید.

دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول

 

  راهنمای خرید اینترنتی کفش مخصوص پیاده روی بچگانه سیوا کد Q005