راهنمای خرید اینترنتی سرویس پخت و پز ۲۰ پارچه جی فی نی کد GG.20.L

راهنمای  خرید اینترنتی سرویس پخت و پز ۲۰ پارچه جی فی نی کد GG.20.Lدیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول

 

شما علاقه مند هستید در مورد راهنمای خرید اینترنتی سرویس پخت و پز ۲۰ پارچه جی فی نی کد GG.20.L توضیحاتی رو ببینید و هم اکنون اینجا هستید تا بهترین و مناسب ترین کالا ها رو با تخفیف ویژه خریداری کنید.

این محصول به صورت زیر طبقه بندی شده است :

آشپزخانه, خانه و آشپزخانه, سرویس پخت و پز, لوازم پخت و پز | معرفی محصولات و راهنمای خرید

صفحه اصلی/

خانه و آشپزخانه/آشپزخانه/لوازم پخت و پز/سرویس پخت و پز/

 

نقد و بررسی سرویس پخت و پز ۲۰ پارچه جی فی نی کد GG.20.L

محصول مورد نظر شما یعنی سرویس پخت و پز ۲۰ پارچه جی فی نی کد GG.20.L در برند سرویس پخت و پز می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .
سرویس پخت وپز (قابلمه) گرانیت طبیعی ۲۰ پارچه، محصولی است جدید از کمپانی جی فی نی، با جدیدترین خطوط تولیدی مجهز به تکنولوژی روز (نانو) با قابلیت ذخیره انرژی تا ۳۰% و با کفه اینداکشن واقعی عرضه شده است. جنس بدنه کلیه سرویس‌ها از ۵ لایه گرانیت ساخته شده و تکنولوژی بکاررفته در قسمت تحتانی این محصولات را از شعله پخش کن بی‌نیاز می‌کند. محصولات جی فی نی در بروزترین خطوط تولیدی در کوره‌های خاص رنگ شده وتا ۳۵۰ درجه در برابر حرارت مستقیم مقاومت می‌کنند. جنس دستگیره این سرویس با جنس بکاررفته در بدنه (چدن) همسان بوده ودرنتیجه هرگز دستگیره‌ها آسیب نمیبینند. ادغام جنس دستگیره با بدنه علاوه بر محافظت آن دربرابر حرارت مستقیم موجب ظهور طرحی زیبا و منحصر بفرد شده است. دسته ماهی تابه‌ها نیز از این قاعده مستثنی نبوده وعلاوه بر موارد فوق قابلیت جداشدن را نیز دارد. مواد تشکیل دهنده لایه درونی با تکنولوژی نانو گرانیت با فرمول گیاهی ساخته شده و ترکیبات آن غیر قابل ترکیب با مواد غذایی بوده و این محصول را جهت پخت و پز سالمتر ارائه می‌کند. در بکاررفته در محصولات فوق با استاندارد‌ترین شکل ممکن ساخته شده تا بهترین کارایی را ارائه نماید و جنس بکار رفته درآن شامل سیلیون اصل و شیشه محدب آبدیده با قابلیت تحمل حرارت بالا ساخته شده است.

  راهنمای خرید اینترنتی کتاب بم اثر جاسم غضبان پور انتشارات تیس

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه سرویس پخت و پز ۲۰ پارچه جی فی نی کد GG.20.L


ویژگی و مشخصات سرویس پخت و پز ۲۰ پارچه جی فی نی کد GG.20.L

تعداد پارچه
۲۰ پارچه
کشور مبداء برند
ایتالیا
جنس روکش
نانو گرانیت طبیعی

تصاویر برای سرویس پخت و پز ۲۰ پارچه جی فی نی کد GG.20.L

برچسب های لازم برای سرویس پخت و پز ۲۰ پارچه جی فی نی کد GG.20.L

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه سرویس پخت و پز ۲۰ پارچه جی فی نی کد GG.20.L |
خرید اینترنتی سرویس پخت و پز ۲۰ پارچه جی فی نی کد GG.20.L |
مشخصات و قیمت سرویس پخت و پز ۲۰ پارچه جی فی نی کد GG.20.L |

 

اگر پستی که در مورد راهنمای خرید اینترنتی سرویس پخت و پز ۲۰ پارچه جی فی نی کد GG.20.L رو پسندید برای دیدن جزئیان بیشتر به لینک محصول مراجعه بفرمایید.

دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول