راهنمای خرید اینترنتی شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو تگودر مدل حجم دهنده حجم ۳۵۵ میلی لیتر

راهنمای  خرید اینترنتی شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو تگودر مدل حجم دهنده حجم ۳۵۵ میلی لیتردیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول

 

شما علاقه مند هستید در مورد راهنمای خرید اینترنتی شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو تگودر مدل حجم دهنده حجم ۳۵۵ میلی لیتر توضیحاتی رو ببینید و هم اکنون اینجا هستید تا بهترین و مناسب ترین کالا ها رو با تخفیف ویژه خریداری کنید.

این محصول به صورت زیر طبقه بندی شده است :

زیبایی و سلامت, شامپو مو, شامپو و مراقبت مو, لوازم بهداشتی | معرفی محصولات و راهنمای خرید

صفحه اصلی/
زیبایی و سلامت/لوازم بهداشتی/شامپو و مراقبت مو/شامپو مو/

 

نقد و بررسی شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو تگودر مدل حجم دهنده حجم ۳۵۵ میلی لیتر

محصول مورد نظر شما یعنی شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو تگودر مدل حجم دهنده حجم ۳۵۵ میلی لیتر در برند شامپو مو می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .
شامپو حجم دهنده موهای نازک تگودر به تقویت و حفاظت از موهای ضعیف کمک می کند. و موجب حجم دهندگی ظاهری موهای نازک میگردد. این شامپو محرک سلول های رشد مو و انرژی رسانی به تارهای مو می باشد. علاوه بر این سبب تامین رطوبت و حجم مورد نیاز سلول های پیازمو و تارهای مو میگردد. این محصول حاوی ترکیبات گیاهی شامل عصاره رازیانه و عصاره جوانه گندم می باشد. و با دارا بودن د.پنتنول سبب تقویت و آبرسانی موها میگردد.
د – پنتول پیشساز ویتامین B5 می باشد. این ترکیب در داخل پوست و مو اکسید شده. و به ویتامین B5 ( پانتنوئیک اسید) تبدیل می گردد. که یکی از ویتامینهای پوست و مو می باشد. این ترکیب باعث نرم شدن مو و رطوبت دهی به آن می گردد. علاوه بر این سبب راحت شانه شدن موها نیز میشود. و دارای اثرات ضد مو خوره می باشد. این ویتامین باعث افزایش ضخامت مو شده و آنرا شفاف و براق می نماید.
این ترکیب می تواند در داخل مو ذخیره گردد. و اثرات ترمیمی بر روی مو داشته باشد. و سبب احیاء موهای آسیب دیده گردد. این ماده یک لایه نازک محافظ بر روی سطح خارجی ساقه مو تشکیل داده. که باعث افزایش حالت ارتجاعی مو می گردد. مقدار زیادی از پانتنول توسط پوست سر و فولیکول مو جذب شده. و تبدیل به پانتنوئیک اسید شده که پیش ساز کوانزیم A می باشد. که نقش بسیار مهمی در متابولیسم کربوئیدرات، چربیها و پروتئینها دارد. این ویتامین باعث افزایش فعالیت و تقسیم سلولی و تسریع سلول سازی در پوست و مو می گردد. پیگمان ( رنگدانه) سازی را تحریک نموده. و باعث افزایش مقاومت کششی مو می گردد.

  راهنمای خرید اینترنتی کیف رودوشی زنانه مدل 2123

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو تگودر مدل حجم دهنده حجم ۳۵۵ میلی لیتر


ویژگی و مشخصات شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو تگودر مدل حجم دهنده حجم ۳۵۵ میلی لیتر

تصاویر برای شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو تگودر مدل حجم دهنده حجم ۳۵۵ میلی لیتر

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو تگودر مدل حجم دهنده حجم 355 میلی لیتر

برچسب های لازم برای شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو تگودر مدل حجم دهنده حجم ۳۵۵ میلی لیتر

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو تگودر مدل حجم دهنده حجم ۳۵۵ میلی لیتر |
خرید اینترنتی شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو تگودر مدل حجم دهنده حجم ۳۵۵ میلی لیتر |
مشخصات و قیمت شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو تگودر مدل حجم دهنده حجم ۳۵۵ میلی لیتر |

 

اگر پستی که در مورد راهنمای خرید اینترنتی شامپو تقویت کننده و ضد ریزش مو تگودر مدل حجم دهنده حجم ۳۵۵ میلی لیتر رو پسندید برای دیدن جزئیان بیشتر به لینک محصول مراجعه بفرمایید.

دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول

 

  راهنمای خرید اینترنتی وازلین دکتر لندر مدل Jojoba Oil حجم 224 میلی لیتر مجموعه 2 عددی