راهنمای خرید اینترنتی محافظ پشت گوشی مدل bt-Pn1 مناسب برای گوشی موبایل سامسونگ Galaxy A022

راهنمای  خرید اینترنتی محافظ پشت گوشی مدل bt-Pn1 مناسب برای گوشی موبایل سامسونگ Galaxy A022دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول

 

شما علاقه مند هستید در مورد راهنمای خرید اینترنتی محافظ پشت گوشی مدل bt-Pn1 مناسب برای گوشی موبایل سامسونگ Galaxy A022 توضیحاتی رو ببینید و هم اکنون اینجا هستید تا بهترین و مناسب ترین کالا ها رو با تخفیف ویژه خریداری کنید.

این محصول به صورت زیر طبقه بندی شده است :

کالای دیجیتال, لوازم جانبی کالای دیجیتال, لوازم جانبی گوشی موبایل, محافظ صفحه نمایش گوشی | معرفی محصولات و راهنمای خرید

صفحه اصلی/
کالای دیجیتال/لوازم جانبی کالای دیجیتال/لوازم جانبی گوشی موبایل/محافظ صفحه نمایش گوشی/

 

نقد و بررسی محافظ پشت گوشی مدل bt-Pn1 مناسب برای گوشی موبایل سامسونگ Galaxy A022

محصول مورد نظر شما یعنی محافظ پشت گوشی مدل bt-Pn1 مناسب برای گوشی موبایل سامسونگ Galaxy A022 در برند محافظ صفحه نمایش گوشی می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .
بسیاری از افراد ظاهر گوشی برایشان بسیار مهم است. و سعی دارند با روش های مختلف به ظاهر گوشی خود جذابیت ببخشند. گوشی‌های هوشمند براق با ظاهری فریبنده توجه ما را جلب می‌کنند. اما پس از مدتی کوتاه اثر انگشت و لکه‌های بسیار بر روی سطح براق، این ظاهر زیبا را خراب می‌کند. حال فرصتی به دست آمده تا گوشی موبایل خود را به محافظ پشت گوشی مجهز کنید و خیال خود را از تعریق دست، لکه های به جای مانده انگشتان و همینطور خط و خش های احتمالی راحت کنید. محافظ بی رنگ شفاف به منظور پوشش سطح پشت گوشی موبایل ساخته شده است و کناره‌های دستگاه (بامپر و کلید ها) را پوشش نمی‌دهد. هدف استفاده از آن ایجاد طرح، رنگ و احساسی نو و همچنین محافظت در برابر خط و خش برای دستگاه هوشمند است، در حالی که زبان طراحی و ظرافت گوشی هوشمند حفظ شود. لازم به ذکر است که این محافظ با وجود چسبندگی بالا هیچی اثری از خود هنگام جدا شدن برجای نمی‌گذارد. این برچسب از جنس نانو ساخته شده است. و باعث جلوگیری از ایجاد خط و خش در قسمت پشت گوشی میشود.همچنین جنس محافظ از پلیکربنات است و این ماده تاثیر قابل توجهی بر روی آنتن دهی و یا دفع حرارت گوشی هوشمند نخواهد داشت . از ویژگی های این محصول میتوان به ضد خط وخش بودن، ضد اثر انگشت،ضد تعریق، چسبندگی خوب و کامل پشت گوشی اشاره کرد. برچسب پشت انعطاف پذیر است. به همین دلیل هم اگر ضربه‌ای به آن بخورد نمی‌شکند و دچار مشکلی نمی‌شود. دوام بالایی دارد و مدتی طولانی می‌توانید از آن استفاده کنید.

  راهنمای خرید اینترنتی مبدل AV به HDMI اور مدیا مدل ET111

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه محافظ پشت گوشی مدل bt-Pn1 مناسب برای گوشی موبایل سامسونگ Galaxy A022


ویژگی و مشخصات محافظ پشت گوشی مدل bt-Pn1 مناسب برای گوشی موبایل سامسونگ Galaxy A022

تصاویر برای محافظ پشت گوشی مدل bt-Pn1 مناسب برای گوشی موبایل سامسونگ Galaxy A022

برچسب های لازم برای محافظ پشت گوشی مدل bt-Pn1 مناسب برای گوشی موبایل سامسونگ Galaxy A022

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه محافظ پشت گوشی مدل bt-Pn1 مناسب برای گوشی موبایل سامسونگ Galaxy A022 |
خرید اینترنتی محافظ پشت گوشی مدل bt-Pn1 مناسب برای گوشی موبایل سامسونگ Galaxy A022 |
مشخصات و قیمت محافظ پشت گوشی مدل bt-Pn1 مناسب برای گوشی موبایل سامسونگ Galaxy A022 |

 

اگر پستی که در مورد راهنمای خرید اینترنتی محافظ پشت گوشی مدل bt-Pn1 مناسب برای گوشی موبایل سامسونگ Galaxy A022 رو پسندید برای دیدن جزئیان بیشتر به لینک محصول مراجعه بفرمایید.

دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول