راهنمای خرید اینترنتی پارک واکر کول کرفت مدل KA003-FPR

راهنمای  خرید اینترنتی پارک واکر کول کرفت مدل KA003-FPRدیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول

 

شما علاقه مند هستید در مورد راهنمای خرید اینترنتی پارک واکر کول کرفت مدل KA003-FPR توضیحاتی رو ببینید و هم اکنون اینجا هستید تا بهترین و مناسب ترین کالا ها رو با تخفیف ویژه خریداری کنید.

این محصول به صورت زیر طبقه بندی شده است :

اسباب بازی، کودک و نوزاد, روروک و واکر, سرگرمی و آموزشی, وسایل بازی و تجهیزات پارکی کودک | معرفی محصولات و راهنمای خرید

صفحه اصلی/
اسباب بازی، کودک و نوزاد/سرگرمی و آموزشی/وسایل بازی و تجهیزات پارکی کودک/روروک و واکر/

 

  راهنمای خرید اینترنتی کتاب سوغاتی، چهل آهنگ برای سنتور در یک گام برگزیده ای از موسیقی ایران و جهان اثر هانی گلپایگانی نشر سرود

پارک‌واکر برند «کول‌کرفت» با وزن ۹.۷ کیلوگرم، از ۴ ماهگی تا ۱۸ ماهگی کودک قابل استفاده است. “>

نقد و بررسی پارک واکر کول کرفت مدل KA003-FPR

محصول مورد نظر شما یعنی پارک واکر کول کرفت مدل KA003-FPR در برند روروک و واکر می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

محصولات چندکاره برای پدر و مادرهایی مفید هستند که فضای محدود خانه به آن‌ها این امکان را نمی‌دهد تا چند کالا را باهم داشته باشند. پارک‌واکر برند معروف و معتبر «کول‌کرفت» نیز یکی از همین محصولات است. اسباب‌بازی‌های رنگارنگ و چرخ‌های محکم و ایمن، پلاستیک فوق‌العاده مرغوب، وجود قفل صندلی و پایه، قابلیت تنظیم ارتفاع و موزیکال بودن، همگی از ویژگی‌های این پارک‌واکر منحصر به فرد هستند.

شما با خرید این کالا، هم یک پارک بازی نسبتا کوچک در عین حال پرکاربرد و هم یک واکر در اختیار دارید. مجموعه واکر و صفحه بزرگ زیر آن، یک پارک بازی را تشکیل می‌دهد که کودک با قرار گرفتن در آن، ساعت‌ها سرگرم بازی می‌شود. این پارک‌واکر بیش از هر پارک‌واکر دیگری اسباب‌بازی‌های رنگارنگ و متنوع دارد. وجود این اسباب‌بازی‌های رنگارنگ در کنار موزیکال بودن محصول، باعث هماهنگی بین دست‌ها و چشمان کودک و تقویت حس بینایی و شنوایی او می‌شود. شما می‌توانید از ۴ ماهگی نوزاد از این محصول به صورت پارک بازی استفاده کنید و پس از گذشت چند ماه که کودک به تعادل بیشتری رسید، برای راه‌رفتن کودک و آموزش گام‌های اول، با جداکردن صفحه زیر محصول، از آن به عنوان یک واکر استفاده کنید. در نظر داشته باشید که برای بازی کردن کودک در پارک بازی و حفظ ایمنی بیشتر، بایستی صندلی و پایه را به وسیله قفل، ثابت کنید.

  راهنمای خرید اینترنتی شورت دخترانه مدل V6

پارک‌واکر برند «کول‌کرفت» با وزن ۹.۷ کیلوگرم، از ۴ ماهگی تا ۱۸ ماهگی کودک قابل استفاده است.

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه پارک واکر کول کرفت مدل KA003-FPR


ویژگی و مشخصات پارک واکر کول کرفت مدل KA003-FPR

تصاویر برای پارک واکر کول کرفت مدل KA003-FPR

برچسب های لازم برای پارک واکر کول کرفت مدل KA003-FPR

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه پارک واکر کول کرفت مدل KA003-FPR |
خرید اینترنتی پارک واکر کول کرفت مدل KA003-FPR |
مشخصات و قیمت پارک واکر کول کرفت مدل KA003-FPR |

 

اگر پستی که در مورد راهنمای خرید اینترنتی پارک واکر کول کرفت مدل KA003-FPR رو پسندید برای دیدن جزئیان بیشتر به لینک محصول مراجعه بفرمایید.

دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول