راهنمای خرید اینترنتی چراغ قوه دستی اسمال سان مدل ZY-R911 B

راهنمای  خرید اینترنتی چراغ قوه دستی اسمال سان مدل ZY-R911 Bدیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول

 

شما علاقه مند هستید در مورد راهنمای خرید اینترنتی چراغ قوه دستی اسمال سان مدل ZY-R911 B توضیحاتی رو ببینید و هم اکنون اینجا هستید تا بهترین و مناسب ترین کالا ها رو با تخفیف ویژه خریداری کنید.

این محصول به صورت زیر طبقه بندی شده است :

تجهیزات سفر, چراغ قوه, کوه‌نوردی و کمپینگ, ورزش و سفر | معرفی محصولات و راهنمای خرید

صفحه اصلی/
ورزش و سفر/تجهیزات سفر/کوه‌نوردی و کمپینگ/چراغ قوه/

 

نقد و بررسی چراغ قوه دستی اسمال سان مدل ZY-R911 B

محصول مورد نظر شما یعنی چراغ قوه دستی اسمال سان مدل ZY-R911 B در برند چراغ قوه می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .
چراغ قوه پلیسی اسمال سان مدل ZY-R911 B که بوسیله یک کابل اندروید شارژ میشود و دارای یک مهتابی در پهلو چراغ میباشد که نور قابل توجهی ایجاد میکند وقابلیت تنظیم دارد جنس بدنه چراغ قوه پلیسی اسمال سان مدل ZY-R911 B از آلیاژ آلومینیوم محکم ساخته شده است و در برابر ضربات بسیار مقاوم می باشد. این چراغ قوه از دو لامپ بسیار قوی و شفاف تشکیل شده است که با جرات می توان گفت که طول عمر این لامپ بیش از ۱۰۰ هزار ساعت می باشد، یک لامپ در جلو به عنوان لامپ اصلی و دارای دو حالت نوردهی قوی و چشمک زن می باشد که از حالت چشمک زن آن برای مواقع اضطراری و خطر استفاده می شود و یک لامپ دیگر در اطراف که دارای یک حالت نوردهی قوی است. چراغ قوه پلیسی اسمال سان مدل ZY-R911 B از لحاظ برد نور و میزان روشنایی نیز در رده بالایی قرار دارد به طوریکه برد نور آن ۳۰ متر می باشد. از مزیت های دیگر چراغ قوه پرنور اسمال سان، قابلیت تنظیم کانون است و این امکان را به شما می دهد تا محیط اطرافتان را با دید گسترده تر نظاره گر باشید. چراغ قوه قوی اسمال سان بسیار زیبا و خوشدست طراحی شده و با استفاده مداوم از آن احساس خستگی در دست را نخواهید داشت. همچنین دارای یک بند نگهدارنده برای استفاده آسانتر و جلوگیری از آسیب به آن است.

  راهنمای خرید اینترنتی زیر انداز سفری 4 نفره مدل 52

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه چراغ قوه دستی اسمال سان مدل ZY-R911 B


ویژگی و مشخصات چراغ قوه دستی اسمال سان مدل ZY-R911 B

تصاویر برای چراغ قوه دستی اسمال سان مدل ZY-R911 B

برچسب های لازم برای چراغ قوه دستی اسمال سان مدل ZY-R911 B

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه چراغ قوه دستی اسمال سان مدل ZY-R911 B |
خرید اینترنتی چراغ قوه دستی اسمال سان مدل ZY-R911 B |
مشخصات و قیمت چراغ قوه دستی اسمال سان مدل ZY-R911 B |

 

اگر پستی که در مورد راهنمای خرید اینترنتی چراغ قوه دستی اسمال سان مدل ZY-R911 B رو پسندید برای دیدن جزئیان بیشتر به لینک محصول مراجعه بفرمایید.

دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول