راهنمای خرید اینترنتی چمدان پارتنر کد PA2022 سایز کوچک

راهنمای  خرید اینترنتی چمدان پارتنر کد PA2022 سایز کوچکدیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول

 

شما علاقه مند هستید در مورد راهنمای خرید اینترنتی چمدان پارتنر کد PA2022 سایز کوچک توضیحاتی رو ببینید و هم اکنون اینجا هستید تا بهترین و مناسب ترین کالا ها رو با تخفیف ویژه خریداری کنید.

این محصول به صورت زیر طبقه بندی شده است :

تجهیزات سفر, ساک و چمدان, ورزش و سفر | معرفی محصولات و راهنمای خرید

صفحه اصلی/
ورزش و سفر/تجهیزات سفر/ساک و چمدان/

 

نقد و بررسی چمدان پارتنر کد PA2022 سایز کوچک

محصول مورد نظر شما یعنی چمدان پارتنر کد PA2022 سایز کوچک در برند ساک و چمدان می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .
چمدان پارتنر کد PA2022 سایز کوچک ، برای سفرهای کوتاه و مواقعی‌ که قصد سفر تنهایی را داریم، مناسب است. چمدان پارتنر کد PA2022 سایز کوچک از جنس پلی کربنات تهیه شده و همین باعث شده تا با استحکام باشد. این چمدان ۲ دستگیره دارد که حمل آن را راحت‌تر کرده و نوع حمل را برای ما، بسته به نیازمان آزاد گذاشته به این صورت که در صورت نیاز به کشیدن آن روی زمین با استفاده از دسته تلسکوپی و در صورت نیاز به بلند کردن، از دستگیره‌‌ی پلاستیکی بالای آن می‌توان استفاده کرد.است وجود ۸ چرخ که به صورت دوتایی در کنار هم قرار دارند باعث شده تا فرآیند کشیدن آن روی زمین به وسیله دسته تلسکوپی به راحتی صورت گیرد و درصورت لزوم، امکان سرعت در حرکت چمدان را برای ما فراهم می‌آورد. چرخ‌های چمدان از جنس پلاستیک و منعطف تولید شده و همین باعث شده تا به خشکی متریال‌های دیگر نباشد و در زمان حمل در برابر آسیب‌های فیزیکی دوام بیش‌تری داشته باشد و همچنین مناسب و مجاز از نظر ابعادی برای داخل کابین پرواز می باشد

  راهنمای خرید اینترنتی نیم تنه ورزشی زنانه اچ اند ام مدل 0854043005

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه چمدان پارتنر کد PA2022 سایز کوچک


ویژگی و مشخصات چمدان پارتنر کد PA2022 سایز کوچک

تصاویر برای چمدان پارتنر کد PA2022 سایز کوچک

برچسب های لازم برای چمدان پارتنر کد PA2022 سایز کوچک

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه چمدان پارتنر کد PA2022 سایز کوچک |
خرید اینترنتی چمدان پارتنر کد PA2022 سایز کوچک |
مشخصات و قیمت چمدان پارتنر کد PA2022 سایز کوچک |

 

اگر پستی که در مورد راهنمای خرید اینترنتی چمدان پارتنر کد PA2022 سایز کوچک رو پسندید برای دیدن جزئیان بیشتر به لینک محصول مراجعه بفرمایید.

دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول