راهنمای خرید اینترنتی کتاب اول انسان بعد فروش فروش بیمه عمر از منظری دیگر اثر علیرضا رجب نشر نسل نواندیش

راهنمای  خرید اینترنتی کتاب اول انسان بعد فروش فروش بیمه عمر از منظری دیگر اثر علیرضا رجب نشر نسل نواندیشدیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول

 

شما علاقه مند هستید در مورد راهنمای خرید اینترنتی کتاب اول انسان بعد فروش فروش بیمه عمر از منظری دیگر اثر علیرضا رجب نشر نسل نواندیش توضیحاتی رو ببینید و هم اکنون اینجا هستید تا بهترین و مناسب ترین کالا ها رو با تخفیف ویژه خریداری کنید.

این محصول به صورت زیر طبقه بندی شده است :

کتاب چاپی, کتاب و مجلات, کتاب، لوازم تحریر و هنر | معرفی محصولات و راهنمای خرید

صفحه اصلی/
کتاب، لوازم تحریر و هنر/کتاب و مجلات/کتاب چاپی/

 

نقد و بررسی کتاب اول انسان بعد فروش فروش بیمه عمر از منظری دیگر اثر علیرضا رجب نشر نسل نواندیش

محصول مورد نظر شما یعنی کتاب اول انسان بعد فروش فروش بیمه عمر از منظری دیگر اثر علیرضا رجب نشر نسل نواندیش در برند کتاب چاپی می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .
فروش بیمۀ عمر از ابتدای عرضۀ آن در بازار ایران، با چالش‌ها و مسائل بسیاری همراه بوده است؛ چه در زمان حضور شرکت‌های خارجی در ایران و چه در دوران تأسیس شرکت‌های بیمۀ ایرانی در اوایل سال‌های ۱۳۰۰ خورشیدی. برای سال‌های طولانی، به علت نبود برنامه‌های مدون برای معرفی این بیمه‌نامه، ناآگاهی عامۀ مردم از این طرح مفید بیمه‌ای، نبود شواهد اثرگذاری آن در زندگی افراد و نیز بلندمدت بودن آن، بیمۀ عمر نتوانست جامعۀ ایران را به خود جذب کند و این عدم استقبال تا امروز نیز مشاهده می‌شود.
بسیاری افراد به‌علت نداشتن درک صحیح از کارکرد واقعی بیمه عمر و حتی در بسیاری از موارد، ترس از مرگ، از گوش کردن به توضیحات بیمه‌گو سر باز می‌زنند و فروشنده را در معرفی ناکام می‌گذارند. یکی از دلایل اصلی دیگر این ناکامی، نگاه فروشنده به مشتری به‌عنوان وسیله‌ای برای کسب درآمد است. می‌توان گفت در بسیاری از مواقع فعالیت‌های فروشنده نه برای رفع نیاز مشتری، بلکه برای رفع نیازهای مالی خود است. درست است که در دنیای بازاریابی و فروش، محاسبۀ درآمد از محل فروش است و فروش بیشتر باعث درآمد بیشتر می‌شود، اما فروشندگان باید به این مسئله توجه کافی داشته باشند که انسان هوشمند امروز دوست ندارد کالایی را با ترفند و تکنیک به او بفروشد، بلکه دوست دارد خرید آن چیز منفعتی برایش داشته باشد و نیازهای او را برآورده کند. بیمۀ عمر وسیله‌ای است برای کم کردن نگرانی‌های افراد جامعه. خدمتی است که می‌تواند در زمان بروز مشکلات کمک فرد یا خانوادۀ او باشد. این خدمت چون با ارزشمندترین دارایی انسان، یعنی جان او، رابطۀ مستقیم دارد، داشتن نگاه تجاری به آن و القای آن به مشتری احساس خوبی در او به وجود نخواهد آورد؛ این دلیل اصلی بسیاری از ناکامی‌های فروشندگان است.

  راهنمای خرید اینترنتی شورت مردانه گی دُلان مدل PDRK-GHR77

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کتاب اول انسان بعد فروش فروش بیمه عمر از منظری دیگر اثر علیرضا رجب نشر نسل نواندیش


ویژگی و مشخصات کتاب اول انسان بعد فروش فروش بیمه عمر از منظری دیگر اثر علیرضا رجب نشر نسل نواندیش

تصاویر برای کتاب اول انسان بعد فروش فروش بیمه عمر از منظری دیگر اثر علیرضا رجب نشر نسل نواندیش

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کتاب اول انسان بعد فروش فروش بیمه عمر از منظری دیگر اثر علیرضا رجب نشر نسل نواندیش

برچسب های لازم برای کتاب اول انسان بعد فروش فروش بیمه عمر از منظری دیگر اثر علیرضا رجب نشر نسل نواندیش

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کتاب اول انسان بعد فروش فروش بیمه عمر از منظری دیگر اثر علیرضا رجب نشر نسل نواندیش |
خرید اینترنتی کتاب اول انسان بعد فروش فروش بیمه عمر از منظری دیگر اثر علیرضا رجب نشر نسل نواندیش |
مشخصات و قیمت کتاب اول انسان بعد فروش فروش بیمه عمر از منظری دیگر اثر علیرضا رجب نشر نسل نواندیش |

 

اگر پستی که در مورد راهنمای خرید اینترنتی کتاب اول انسان بعد فروش فروش بیمه عمر از منظری دیگر اثر علیرضا رجب نشر نسل نواندیش رو پسندید برای دیدن جزئیان بیشتر به لینک محصول مراجعه بفرمایید.

دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول

 

  راهنمای خرید اینترنتی کالیمبا مدل نارگیلی کد h1