راهنمای خرید اینترنتی کتاب پنجاه و چهار قطعه برای ویولن اثر رحیم مطلوبی (فرهنگ) نشر سرود

راهنمای  خرید اینترنتی کتاب پنجاه و چهار قطعه برای ویولن اثر رحیم مطلوبی (فرهنگ) نشر سروددیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول

 

شما علاقه مند هستید در مورد راهنمای خرید اینترنتی کتاب پنجاه و چهار قطعه برای ویولن اثر رحیم مطلوبی (فرهنگ) نشر سرود توضیحاتی رو ببینید و هم اکنون اینجا هستید تا بهترین و مناسب ترین کالا ها رو با تخفیف ویژه خریداری کنید.

این محصول به صورت زیر طبقه بندی شده است :

کتاب, کتاب چاپی هنر و سرگرمی, کتاب، لوازم تحریر و هنر | معرفی محصولات و راهنمای خرید

صفحه اصلی/
کتاب، لوازم تحریر و هنر/کتاب/کتاب چاپی هنر و سرگرمی/

 

نقد و بررسی کتاب پنجاه و چهار قطعه برای ویولن اثر رحیم مطلوبی (فرهنگ) نشر سرود

محصول مورد نظر شما یعنی کتاب پنجاه و چهار قطعه برای ویولن اثر رحیم مطلوبی (فرهنگ) نشر سرود در برند کتاب چاپی هنر و سرگرمی می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .
درباره این کتاب به قلم دکتر مطلوبی می خوانیم: از سال‌ها قبل زمانی که در محضر شادروان استاد ابوالحسن‌‌‌‌ صبا به آموختن ردیف موسیقی ایرانی مشغول بودم قطعاتی را ساخته و به مناسبت و یا به صورت بداهه‌نوازی اجرا می‌کردم به توصیه‌ی استاد آنها را نوشته و به مرور بر آنها افزودم. تعدادی از آنها را نیز به شاگردان علاقه‌مند تدریس می‌کردم. سال‌ها بعد که کار تدوین و تنظیم و چاپ کتاب «اتودهای ایرانی برای ویولن» اثر استاد شادروان مهدی مفتاح را در دست انجام داشتیم، تعدادی از این قطعات را که با برخی از اتودهای فوق هماهنگی داشت برای ایشان می‌نواختم؛ استاد ضمن تأیید مطالب همواره بر تنظیم و چاپ و انتشار آنها تأکید داشتند؛ ولی متأسفانه به دلیل گرفتاری‌های شغلی انجام این کار سال‌ها به تعویق افتاد، تا اینکه فرصتی دست داد و با مرور در ساخته‌های خود از چهل سال قبل به این سو تعدادی از آنها را انتخاب و بازنگری نمودم که حاصل آن همین کتاب است، تا چه قبول افتد و چه در نظر آید. در نگارش نت این قطعات، اصل را بر سادگی و روانی قرار داده و از پیچیده‌نویسی و کاربرد علائم زیادی و غیر ضروری اجتناب شده است زیرا اطمینان دارم که نوازندگان با‌ذوق خود حالات و کیفیات اجرایی را به قریحه می‌دانند و رعایت خواهند نمود. نکته قابل ذکر دیگر این است که کوک‌های توصیه شده، انحصاری نبوده و نوازندگان محترم می‌توانند قطعاتی را که نت‌های”واخوان” (پدال) ندارند، در کوک‌های دیگر نیز بنوازند. روی هم رفته در نت‌نویسی و ویرایش و چاپ کتاب سعی وافی به عمل آمده که امیدواریم مورد قبول علاقه‌مندان واقع شود.

  راهنمای خرید اینترنتی آبلیمو ناجی - 850 میلی لیتر بسته 9 عددی

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کتاب پنجاه و چهار قطعه برای ویولن اثر رحیم مطلوبی (فرهنگ) نشر سرود


ویژگی و مشخصات کتاب پنجاه و چهار قطعه برای ویولن اثر رحیم مطلوبی (فرهنگ) نشر سرود

تصاویر برای کتاب پنجاه و چهار قطعه برای ویولن اثر رحیم مطلوبی (فرهنگ) نشر سرود

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کتاب پنجاه و چهار قطعه برای ویولن اثر رحیم مطلوبی (فرهنگ) نشر سرود
 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کتاب پنجاه و چهار قطعه برای ویولن اثر رحیم مطلوبی (فرهنگ) نشر سرود

برچسب های لازم برای کتاب پنجاه و چهار قطعه برای ویولن اثر رحیم مطلوبی (فرهنگ) نشر سرود

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کتاب پنجاه و چهار قطعه برای ویولن اثر رحیم مطلوبی (فرهنگ) نشر سرود |
خرید اینترنتی کتاب پنجاه و چهار قطعه برای ویولن اثر رحیم مطلوبی (فرهنگ) نشر سرود |
مشخصات و قیمت کتاب پنجاه و چهار قطعه برای ویولن اثر رحیم مطلوبی (فرهنگ) نشر سرود |

 

اگر پستی که در مورد راهنمای خرید اینترنتی کتاب پنجاه و چهار قطعه برای ویولن اثر رحیم مطلوبی (فرهنگ) نشر سرود رو پسندید برای دیدن جزئیان بیشتر به لینک محصول مراجعه بفرمایید.

دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول