راهنمای خرید اینترنتی کفش مخصوص دویدن زنانه نایکی مدل Flex Run 2014 MSL کد ۰۱۶-۶۴۲۷۸۰

راهنمای  خرید اینترنتی کفش مخصوص دویدن زنانه نایکی مدل Flex Run 2014 MSL کد ۰۱۶-۶۴۲۷۸۰دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول

 

شما علاقه مند هستید در مورد راهنمای خرید اینترنتی کفش مخصوص دویدن زنانه نایکی مدل Flex Run 2014 MSL کد ۰۱۶-۶۴۲۷۸۰ توضیحاتی رو ببینید و هم اکنون اینجا هستید تا بهترین و مناسب ترین کالا ها رو با تخفیف ویژه خریداری کنید.

این محصول به صورت زیر طبقه بندی شده است :

زنانه, کفش زنانه, کفش ورزشی زنانه, مد و پوشاک | معرفی محصولات و راهنمای خرید

صفحه اصلی/
مد و پوشاک/زنانه/کفش زنانه/کفش ورزشی زنانه/

 

نقد و بررسی کفش مخصوص دویدن زنانه نایکی مدل Flex Run 2014 MSL کد ۰۱۶-۶۴۲۷۸۰

محصول مورد نظر شما یعنی کفش مخصوص دویدن زنانه نایکی مدل Flex Run 2014 MSL کد ۰۱۶-۶۴۲۷۸۰ در برند کفش ورزشی زنانه می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .
سلامتی و تناسب اندام برای هر فردی اهمیت دارد و برای دست‌یابی به این مهم بهترین کار ورزش کردن است. اما ورزشی که برای همه افراد با هر سنی مناسب باشد پیاده روی و دویدن است که برای انجام آن نیاز به استفاده از کفش‌هایی مناسب است. کفش‌های مخصوص پیاده روی باید پاشنه‌های مناسب داشته باشند و از انعطاف‌پذبری خوبی برخوردار باشند. ضربه‌گیر بودن از دیگر ویژگی‌های یک کفش پیاده روی خوب است. همچنین برای دویدن کفشی مناسب است که علاوه بر داشتن ویژگی‌‌های گفته شده بسیار سبک باشد و حرکت انگشتان پا داخل کفش در هر جهت آزادانه انجام شود. کفش پیاده‌روی و دویدن زنانه Flex Run 2014 MSL 642780-016 از تولیدات برند نایک است. رویه این کفش از جنس الیاف مصنوعی است. ساختار مشبک رویه آن باعث جریان داشتن هوا و در نتیجه تعرق کمتر پا و تنفس آن می‌شود. زیره این کفش از جنس EVA (کائوچو ولکانیزه) است، که دارای قابلیت انعطاف‌پذیری و ضربه‌گیری هم‌زمان است. همچنین آج‌های کوچک موجود در ته کفش میزان اصطکاک کفش با زمین را زیاد کرده و مانع از لغزش پا می‌شود.
نایک شرکتی چندملیتی مستقر در ایالات متحده امریکا است که در زمینه طراحی، تولید، توسعه و بازاریابی جهانی کفش‌های اسپرت، پوشاک ورزشی و لوازم جانبی آن فعالیت دارد. این شرکت در شهر بیورتون (Beaverton) ایالت اورگن توسط «بیل باورمن» (Bill Bowerman) و «فیلیپ نایت» ((Philip Knight پایه‌ریزی شد. شرکت نایک از ۲۵ ژانویه ۱۹۶۴ میلادی تا امروز تحت برند خود تولیداتی مانند نایک گلف، نایک پرو، نایک پلاس، ایرجوردن، نایک بلیزر، ایرفورس وان، نایک دانک، ایرمکس، فوم پوزیت، نایک اسکیت بوردینگ، هرلی اینترنشنال و کانورس را در زمینه‌های مختلف ورزشی ارائه داده است. نایک که از کلمه‌ای یونانی به معنای «خدای پیروزی» گرفته شده نمود اسم خود در تولیدات را به‌طور معمول با علامت تیک نشان می‌دهد. علامت تیک که تغییر شکل داده‌ی حرف V ابتدای کلمه‌ی (Victory) به معنای پیروزی است و به‌عنوان نشان تجاری این شرکت در سطح بین‌المللی شناخته می‌شود.

  راهنمای خرید اینترنتی ست کراوات و دستمال جیب و گل کت مردانه جیان فرانکو روسی مدل GF-PO409-BK

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کفش مخصوص دویدن زنانه نایکی مدل Flex Run 2014 MSL کد ۰۱۶-۶۴۲۷۸۰


ویژگی و مشخصات کفش مخصوص دویدن زنانه نایکی مدل Flex Run 2014 MSL کد ۰۱۶-۶۴۲۷۸۰

تصاویر برای کفش مخصوص دویدن زنانه نایکی مدل Flex Run 2014 MSL کد ۰۱۶-۶۴۲۷۸۰

برچسب های لازم برای کفش مخصوص دویدن زنانه نایکی مدل Flex Run 2014 MSL کد ۰۱۶-۶۴۲۷۸۰

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کفش مخصوص دویدن زنانه نایکی مدل Flex Run 2014 MSL کد ۰۱۶-۶۴۲۷۸۰ |
خرید اینترنتی کفش مخصوص دویدن زنانه نایکی مدل Flex Run 2014 MSL کد ۰۱۶-۶۴۲۷۸۰ |
مشخصات و قیمت کفش مخصوص دویدن زنانه نایکی مدل Flex Run 2014 MSL کد ۰۱۶-۶۴۲۷۸۰ |

 

اگر پستی که در مورد راهنمای خرید اینترنتی کفش مخصوص دویدن زنانه نایکی مدل Flex Run 2014 MSL کد ۰۱۶-۶۴۲۷۸۰ رو پسندید برای دیدن جزئیان بیشتر به لینک محصول مراجعه بفرمایید.

دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول