راهنمای خرید اینترنتی کود مخصوص ریشه زایی گیلدا کد GP25 وزن ۲۵ گرم

راهنمای  خرید اینترنتی کود مخصوص ریشه زایی گیلدا کد GP25 وزن ۲۵ گرمدیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول

 

شما علاقه مند هستید در مورد راهنمای خرید اینترنتی کود مخصوص ریشه زایی گیلدا کد GP25 وزن ۲۵ گرم توضیحاتی رو ببینید و هم اکنون اینجا هستید تا بهترین و مناسب ترین کالا ها رو با تخفیف ویژه خریداری کنید.

این محصول به صورت زیر طبقه بندی شده است :

باغبانی, خاک و کود, خودرو، ابزار و تجهیزات صنعتی | معرفی محصولات و راهنمای خرید

صفحه اصلی/
خودرو، ابزار و تجهیزات صنعتی/باغبانی/خاک و کود/

 

نقد و بررسی کود مخصوص ریشه زایی گیلدا کد GP25 وزن ۲۵ گرم

محصول مورد نظر شما یعنی کود مخصوص ریشه زایی گیلدا کد GP25 وزن ۲۵ گرم در برند خاک و کود می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .
داشتن گیاهانی سالم و زیبا نیازمند مراقبت‌هایی ویژه است. این مراقبت‌ها با توجه به نوع گیاه متفاوت بوده و باید برای هر گیاه اقدامات خاصی انجام گیرد. انتخاب نوع کود، امری بسیار مهم و ضروری برای گیاهان محسوب می‌شود، در این میان محصولات متنوعی برای گیاهان تولید و عرضه می‌شود. محصولی که در تصویر مشاهده می‌نمایید «کود مخصوص ریشه زایی» می‌باشد که به سفارش گیلدا در شرکت «سپهر پارمیس» تولید گردیده و توسط شرکت «گیلدا» عرضه می‌گردد. این کود حاوی نسبت متعادلی از عناصر پرمصرف مورد نیاز گیاه جهت ریشه زایی می باشد که در رشد، تولید ریشه های جدید و در کل رشد و سلامت گیاه نقش زیادی را دارا می باشند، بخش قابل توجهی از آن را کود فسفر قابل جذب ۲۵% تشکیل داده است. علائم کمبود فسفر: در اثر کمبود فسفر در خاک رشد گیاه محدود شده و گیاه بسیار لاغر می شود برگها به رنگ سبز تیره مایل به آبی یا ارغوانی در می آیند و گاهی لکه ها و یا نوارهایی به همین رنگ بر روی پهنای برگ ظاهر می شود. علائم کمبود ابتدا در برگهای جوان سرشاخه ها به رنگ سبز طبیعی باقی می مانند. انتقال فسفر از برگ های پیر به برگهای جوان منجر به ریزش برگ های پیر میشود.گیلدا بیش از ده سال است که در زمینه‌ تولید نهاده های کشاورزی تحقیق و فعالیت می‌نماید. تحقیقات تخصصی انجام‌شده توسط متخصصان این برند، باعث تولید محصولاتی طبیعی و ارگانیک با نام تجاری گیلدا شده است. محصولات این شرکت علاوه بر استفاده در بخش کشاورزی، برای پرورش و رشد گیاهان خانگی بسیار مفید و مناسب هستند. استفاده از این محصولات سلامتی و شادابی بیشتری به گیاهان شما خواهد بخشید.

  راهنمای خرید اینترنتی پازل 500 تکه ادوکا طرح Diabulus کد 14147

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کود مخصوص ریشه زایی گیلدا کد GP25 وزن ۲۵ گرم


ویژگی و مشخصات کود مخصوص ریشه زایی گیلدا کد GP25 وزن ۲۵ گرم

تصاویر برای کود مخصوص ریشه زایی گیلدا کد GP25 وزن ۲۵ گرم

برچسب های لازم برای کود مخصوص ریشه زایی گیلدا کد GP25 وزن ۲۵ گرم

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه کود مخصوص ریشه زایی گیلدا کد GP25 وزن ۲۵ گرم |
خرید اینترنتی کود مخصوص ریشه زایی گیلدا کد GP25 وزن ۲۵ گرم |
مشخصات و قیمت کود مخصوص ریشه زایی گیلدا کد GP25 وزن ۲۵ گرم |

 

اگر پستی که در مورد راهنمای خرید اینترنتی کود مخصوص ریشه زایی گیلدا کد GP25 وزن ۲۵ گرم رو پسندید برای دیدن جزئیان بیشتر به لینک محصول مراجعه بفرمایید.

دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول