راهنمای خرید اینترنتی گلیم دستبافت دو متری طرح سفره کردی کد ۱۴۰۴۱۳۴

راهنمای  خرید اینترنتی گلیم دستبافت دو متری طرح سفره کردی کد ۱۴۰۴۱۳۴دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول

 

شما علاقه مند هستید در مورد راهنمای خرید اینترنتی گلیم دستبافت دو متری طرح سفره کردی کد ۱۴۰۴۱۳۴ توضیحاتی رو ببینید و هم اکنون اینجا هستید تا بهترین و مناسب ترین کالا ها رو با تخفیف ویژه خریداری کنید.

این محصول به صورت زیر طبقه بندی شده است :

فرش, کتاب، لوازم تحریر و هنر, گلیم دستبافت | معرفی محصولات و راهنمای خرید

صفحه اصلی/
کتاب، لوازم تحریر و هنر/فرش/گلیم دستبافت/

 

نقد و بررسی گلیم دستبافت دو متری طرح سفره کردی کد ۱۴۰۴۱۳۴

محصول مورد نظر شما یعنی گلیم دستبافت دو متری طرح سفره کردی کد ۱۴۰۴۱۳۴ در برند گلیم دستبافت می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .
گلیم دست بافتی ساده است از تار( پنبه یا پشم) و پود (پشم) که معمولاً از پشم حیوانات اهلی بر دار افراشته بافته شده که هر منطقه طرح مختص به خود را داراست. این هنر با وجود نفوذ بسیار مدرنیسم در کشورمان، هنوز اصالت خود را حفظ کرده است، گلیم در زندگی روستایی و عشایری و گاه شهری، نه تنها به عنوان زیر انداز، بلکه به عنوان تن پوش، سفره، خورجین، کیسه، پرده و گاه تزئین چادرهای عشایر نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.یکی از مشهورترین گلیم‌های ایران، گلیم کردی خراسان است،که در حال حاضر کردهای خراسان در مناطق شمالی استان خراسان رضوی و خراسان شمالی زندگی می‌کنند می بافند. بافت سفره کردی یکی از دست بافته های داری مهم در خراسان شمالی است.جنس گلیم‌های کردی خراسان به دلیل در دسترس بودن پشم گوسفند کردی ، اغلب پشمی است و به ندرت از الیاف پنبه‌ای نیز استفاده میشود. نخ‌های گلیم کردی خراسان اغلب دستریس بوده و توسط روستائیان و عشایر همان مناطق تولید می‌شوند و با رنگ‌های گیاهی رنگ آمیزی شده اند..اگر دوست دارید فضایتان از هنراصیل وسنتی ایرانی خالی نباشد این گلیم به شما کمک خواهد کرد.

  راهنمای خرید اینترنتی کتاب معجزه شکرگزاری اثر راندا برن انتشارات ندای معاصر

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه گلیم دستبافت دو متری طرح سفره کردی کد ۱۴۰۴۱۳۴


ویژگی و مشخصات گلیم دستبافت دو متری طرح سفره کردی کد ۱۴۰۴۱۳۴

تصاویر برای گلیم دستبافت دو متری طرح سفره کردی کد ۱۴۰۴۱۳۴

برچسب های لازم برای گلیم دستبافت دو متری طرح سفره کردی کد ۱۴۰۴۱۳۴

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه گلیم دستبافت دو متری طرح سفره کردی کد ۱۴۰۴۱۳۴ |
خرید اینترنتی گلیم دستبافت دو متری طرح سفره کردی کد ۱۴۰۴۱۳۴ |
مشخصات و قیمت گلیم دستبافت دو متری طرح سفره کردی کد ۱۴۰۴۱۳۴ |

 

اگر پستی که در مورد راهنمای خرید اینترنتی گلیم دستبافت دو متری طرح سفره کردی کد ۱۴۰۴۱۳۴ رو پسندید برای دیدن جزئیان بیشتر به لینک محصول مراجعه بفرمایید.

دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول