راهنمای خرید اینترنتی

دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول

 

شما علاقه مند هستید در مورد راهنمای خرید اینترنتی توضیحاتی رو ببینید و هم اکنون اینجا هستید تا بهترین و مناسب ترین کالا ها رو با تخفیف ویژه خریداری کنید.

این محصول به صورت زیر طبقه بندی شده است :

کتاب, کتاب درسی، کمک‌درسی و آزمون, کتاب، لوازم تحریر و هنر | معرفی محصولات و راهنمای خرید

صفحه اصلی/
کتاب، لوازم تحریر و هنر/کتاب/کتاب درسی، کمک‌درسی و آزمون/

 

محصول مورد نظر شما یعنی در برند کتاب درسی، کمک‌درسی و آزمون می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

کتاب «ادبیات میکرو – جلد دوم» نوشته‌ی «مهدی نظری» و «امیر نجات شجاعی» از مجموعه کتاب‌های میکروطبقه‌بندی گاج است. این کتاب پاسخ‌نامه‌ی تشریحی پرسش‌های زبان و ادبیات فارسی جلد اول ادبیات میکرو را دربردارد. این کتاب شامل ویژگی‌های زیر است: پاسخ ۳۵۰۰ پرسش چهارگزینه‌ای از آزمون‌های سراسری، آزمایشی سنجش و فنی‌حرفه‌ای؛ معرفی و شرح گزینه‌ی درست و بررسی نادرستی سایر گزینه‌ها؛ شرح نقادانه‌ی موضوعات محل اختلاف؛ تکرار و تاکید بر نکات کلیدی و پرکاربرد؛ تحلیل خطای علمی آزمون‌ها؛ اعلام موارد مغایرت آزمون‌های سراسری و کتاب درسی و نتیجه‌گیری راهنما و گره‌گشا؛ مطابق با آخرین تغییر نظر طراحان آزمون‌های سراسری در موارد اختلافی؛ همراه با پاسخ کنکورهای سراسری داخل و خارج از کشور ۹۵. کتاب حاضر را انتشارات «گاج» منتشر کرده است.

  راهنمای خرید اینترنتی

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه


ویژگی و مشخصات

تصاویر برای

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه
 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه

برچسب های لازم برای

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه |
خرید اینترنتی |
مشخصات و قیمت |

 

اگر پستی که در مورد راهنمای خرید اینترنتی رو پسندید برای دیدن جزئیان بیشتر به لینک محصول مراجعه بفرمایید.

دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول