نقد و بررسی هودی دخترانه طرح دختر کد F112

هودی دخترانه طرح دختر کد F112

محصول مورد نظر شما یعنی هودی دخترانه طرح دختر کد F112 در برند سویشرت و هودی دخترانه می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

هودی همراه شما در روز های سرد سال می باشد.درفصل پاییز و زمستان گزینه مناسبی هنگام اسکی ، فعالیت روزانه و حتی در منزل می باشد.این هودی از پارچه دورس داخل کرک دوخته شده می باشد، در بافت پارچه دورس ترکیبی از نخ پنبه و نخ پلی استر به کار رفته است.این هودی دارای یک جیب دوطرفه در وسط و کلاه بند دار است.در سر آستین ها و قسمت کمر از کش استفاده شده تا از ورود سرما از این قسمت ها جلوگیری شده و سویشرت با فرم بهتری روی بدن قرار بگیرد و همینطور به علت داشتن الیاف پلی‌استر بسیار سبک، لطیف و راحت می باشد و مقاومت بالایی نیز در برابر ساییدگی ناشی از شستشو و استفاده‌های مکرر دارد. خوب است بدانید الیاف پلی‌استر مانع از ایجاد چروک در سطح لباس می‌شود.همچنین کلاه هودی در گرم نگه داشتن سر و گردن بسیار موثر و کاربردی می‌باشد.

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه هودی دخترانه طرح دختر کد F112


ویژگی و مشخصات هودی دخترانه طرح دختر کد F112

تصاویر برای هودی دخترانه طرح دختر کد F112

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه هودی دخترانه طرح دختر کد F112
 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه هودی دخترانه طرح دختر کد F112

برچسب های لازم برای هودی دخترانه طرح دختر کد F112

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه هودی دخترانه طرح دختر کد F112 | خرید اینترنتی هودی دخترانه طرح دختر کد F112 | مشخصات و قیمت هودی دخترانه طرح دختر کد F112 |

آموزش طراحی سایت