نقد و بررسی هودی دخترانه طرح دوست کد F113

هودی دخترانه طرح دوست کد F113

محصول مورد نظر شما یعنی هودی دخترانه طرح دوست کد F113 در برند سویشرت و هودی دخترانه می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

هودی همراه شما در روز های سرد سال می باشد.درفصل پاییز و زمستان گزینه مناسبی هنگام اسکی ، فعالیت روزانه و حتی در منزل می باشد.این هودی از پارچه دورس داخل کرک دوخته شده می باشد، در بافت پارچه دورس ترکیبی از نخ پنبه و نخ پلی استر به کار رفته است.این هودی دارای یک جیب دوطرفه در وسط و کلاه بند دار است.در سر آستین ها و قسمت کمر از کش استفاده شده تا از ورود سرما از این قسمت ها جلوگیری شده و سویشرت با فرم بهتری روی بدن قرار بگیرد و همینطور به علت داشتن الیاف پلی‌استر بسیار سبک، لطیف و راحت می باشد و مقاومت بالایی نیز در برابر ساییدگی ناشی از شستشو و استفاده‌های مکرر دارد. خوب است بدانید الیاف پلی‌استر مانع از ایجاد چروک در سطح لباس می‌شود.همچنین کلاه هودی در گرم نگه داشتن سر و گردن بسیار موثر و کاربردی می‌باشد.

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه هودی دخترانه طرح دوست کد F113


ویژگی و مشخصات هودی دخترانه طرح دوست کد F113

تصاویر برای هودی دخترانه طرح دوست کد F113

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه هودی دخترانه طرح دوست کد F113
 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه هودی دخترانه طرح دوست کد F113

برچسب های لازم برای هودی دخترانه طرح دوست کد F113

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه هودی دخترانه طرح دوست کد F113 | خرید اینترنتی هودی دخترانه طرح دوست کد F113 | مشخصات و قیمت هودی دخترانه طرح دوست کد F113 |

آموزش طراحی سایت