راهنمای خرید اینترنتی دفتر آزاده سری کلاه قرمزی و پسر خاله طرح ببعی و فامیل دور و بچه ۶۰ برگ

راهنمای  خرید اینترنتی دفتر آزاده سری کلاه قرمزی و پسر خاله طرح ببعی و فامیل دور و بچه ۶۰ برگدیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول

 

شما علاقه مند هستید در مورد راهنمای خرید اینترنتی دفتر آزاده سری کلاه قرمزی و پسر خاله طرح ببعی و فامیل دور و بچه ۶۰ برگ توضیحاتی رو ببینید و هم اکنون اینجا هستید تا بهترین و مناسب ترین کالا ها رو با تخفیف ویژه خریداری کنید.

این محصول به صورت زیر طبقه بندی شده است :

دفتر, دفتر و کاغذ, کتاب، لوازم تحریر و هنر, لوازم تحریر | معرفی محصولات و راهنمای خرید

صفحه اصلی/
کتاب، لوازم تحریر و هنر/لوازم تحریر/دفتر و کاغذ/دفتر/

 

نقد و بررسی دفتر آزاده سری کلاه قرمزی و پسر خاله طرح ببعی و فامیل دور و بچه ۶۰ برگ

محصول مورد نظر شما یعنی دفتر آزاده سری کلاه قرمزی و پسر خاله طرح ببعی و فامیل دور و بچه ۶۰ برگ در برند دفتر می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .
«دسته‌ی کاغذ ته‌دوزی شده به شکل کتاب که در آن مطالب و اشعار یا حساب‌ها را بنویسند.» این تعریفی است که در فرهنگ عمید از دفتر آمده است. اما امروزه کاربرد دفتر بسیار فراتر از این‌ها است. کم‌تر دانش‌آموز، دانشجو، مدیر و کارمندی را می‌توان پیدا کرد که با دفتر سر و کار نداشته باشد. این روزها دفاتر گوناگونی با ظاهر و انواع متفاوت در بازار وجود دارند. جذابیت ظاهری، نوع صحافی، جنس جلد، کیفیت کاغذ و به صرفه بودن قیمت از مهم‎ترین معیارهای خرید دفتر به حساب می‌آید.
«آزاده» (Azadeh) به عنوان یکی از نام‌های آشنا در صنعت تولید نوشت‌افزار فعالبت می‌کند. یکی از محصولات شناخته شده‌ی این شرکت دفاتر آزاده هستند که در طرح‌ها و مدل‌های گوناگون به بازار عرضه می‌شوند. این دفاتر به دلیل قیمت و کیفیت مناسب و طرح‌های متنوع خود، توانسته‌اند رضایت مشتریان را جلب کنند.
محصول پیش رو یکی از دفاتر ۶۰ برگ آزاده است. جلد این دفتر طلقی انعطاف‌پذیر بوده و صحافی آن به صورت فنردوبل عمودی انجام شده است. در طراحی جلد این دفتر از شخصیت‌های محبوب و آشنای مجموعه‌ی کلاه‌قرمزی و پسرخاله استفاده شده است. ایرج طهماسب و حمید جبلی، در دهه‌ی هفتاد با معرفی کلاه‌قرمزی به عنوان پسربچه‌ای بازیگوش و دوست‌داشتنی، این شخصیت عروسکی را وارد عرصه‌ی سینما و تلویزیون کردند. مجموعه‌ی کلاه‌قرمزی طی چند سال اخیر توانسته است طرفداران و بینندگان بسیار گوناگونی را به خود جلب کند. در طراحی این جلد از شخصیت‌های «فامیل دور»، «بچه‌ی فامیل» و «ببعی» برای روی جلد و «ببعی» برای پشت جلد استفاده شده است. این دفتر با طراحی زیبا و کیفیت مطلوب خود، انتخاب مناسبی برای کودک شما خواهد بود.

  راهنمای خرید اینترنتی آجیل‌خوری مسی کد 10

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه دفتر آزاده سری کلاه قرمزی و پسر خاله طرح ببعی و فامیل دور و بچه ۶۰ برگ


ویژگی و مشخصات دفتر آزاده سری کلاه قرمزی و پسر خاله طرح ببعی و فامیل دور و بچه ۶۰ برگ

تصاویر برای دفتر آزاده سری کلاه قرمزی و پسر خاله طرح ببعی و فامیل دور و بچه ۶۰ برگ

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه دفتر آزاده سری کلاه قرمزی و پسر خاله طرح ببعی و فامیل دور و بچه 60 برگ
 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه دفتر آزاده سری کلاه قرمزی و پسر خاله طرح ببعی و فامیل دور و بچه 60 برگ

برچسب های لازم برای دفتر آزاده سری کلاه قرمزی و پسر خاله طرح ببعی و فامیل دور و بچه ۶۰ برگ

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه دفتر آزاده سری کلاه قرمزی و پسر خاله طرح ببعی و فامیل دور و بچه ۶۰ برگ |
خرید اینترنتی دفتر آزاده سری کلاه قرمزی و پسر خاله طرح ببعی و فامیل دور و بچه ۶۰ برگ |
مشخصات و قیمت دفتر آزاده سری کلاه قرمزی و پسر خاله طرح ببعی و فامیل دور و بچه ۶۰ برگ |

 

اگر پستی که در مورد راهنمای خرید اینترنتی دفتر آزاده سری کلاه قرمزی و پسر خاله طرح ببعی و فامیل دور و بچه ۶۰ برگ رو پسندید برای دیدن جزئیان بیشتر به لینک محصول مراجعه بفرمایید.

دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول

 

  راهنمای خرید اینترنتی مژه مصنوعی آردل مدل بدون گره دبل الترا میکس