راهنمای خرید اینترنتی صندلی غذاخوری نئوناتو مدل لافتی ریلکس C153

راهنمای  خرید اینترنتی صندلی غذاخوری نئوناتو مدل لافتی ریلکس C153دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول

 

شما علاقه مند هستید در مورد راهنمای خرید اینترنتی صندلی غذاخوری نئوناتو مدل لافتی ریلکس C153 توضیحاتی رو ببینید و هم اکنون اینجا هستید تا بهترین و مناسب ترین کالا ها رو با تخفیف ویژه خریداری کنید.

این محصول به صورت زیر طبقه بندی شده است :

اسباب بازی، کودک و نوزاد, تغذیه و رشد کودک, صندلی غذاخوری کودک و نوزاد | معرفی محصولات و راهنمای خرید

صفحه اصلی/
اسباب بازی، کودک و نوزاد/تغذیه و رشد کودک/صندلی غذاخوری کودک و نوزاد/

 

  راهنمای خرید اینترنتی بازی آموزشی حیوانات مدل کارت دید آموز بزرگ جانوران

“>

نقد و بررسی صندلی غذاخوری نئوناتو مدل لافتی ریلکس C153

محصول مورد نظر شما یعنی صندلی غذاخوری نئوناتو مدل لافتی ریلکس C153 در برند صندلی غذاخوری کودک و نوزاد می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

صندلی غذاخوری کودک مدل لافتی ریلکس C153 ازجمله‌ محصولات شرکت «نیو ناتو» (Neonato) به شمار می‌آید. طرح‌های مختلفی از حیوانات روی تشک مدل لافتی ریلکس نقش بسته که طرح گاو برای مدلC153 انتخاب شده اسن. این محصول به مدت طولانی برای کودکان قابل‌استفاده است. وزن این محصول چندان اهمیت ندارد زیرا به‌راحتی می‌توان آن را حمل و جابجا کرد. این محصول در دو حالت گهواره‌ای و صندلی قابل‌استفاده است. پشتی، ارتفاع و زیر پایی این محصول در چند حالت قابل تنظیم است. با توجه به امکانات این محصول، هیچ‌گونه دلهره‌ای از بابت افتادن کودک از روی صندلی نخواهید داشت. نئوناتو نام شرکت و برندی است که محصولات بسیار متنوعی در خصوص وسایل کودکان و نوزادان تولید می‌کند. محصولی که معرفی شد، یک صندلی کودک است که به‌راحتی قابل‌استفاده بوده و امکانات مناسبی در اختیار شما قرار می‌دهد. با خواباندن کامل پشتی صندلی این محصول به حالت گهواره‌ای تبدیل می‌شود و در این حالت از بدو تولد تا ۹ ماهگی کودک، می‌توانید از این محصول استفاده کنید. پشتی این صندلی در چهار حالت مختلف قابل تنظیم است. این مدل از ۶ ماهگی تا ۳ سالکی کودک کاربرد دارد. کمربند صندلی این محصول به نحوی ساخته‌شده است که از شانه‌ها، کمر بین پای کودک عبور کرده و از ۵ نقطه بدن کودک را مهار می‌کند. زیر پایی این محصول در ۳ حالت تنظیم می‌شود تا پای کودک در وضعیت مناسبی قرار گیرد. همچنین برای راحتی شما و کودکتان، می‌توانید ارتفاع صندلی را در ۷ حالت تنظیم کنید. این محصول دارای دو سینی در ابعاد کوچک و بزرگ، یک محفظه در زیر صندلی و دو چرخ پلاستیکی مجهز شده است. با توجه به چرخ‌دار بودن این مدل، به‌راحتی می‌توانید این محصول ۱۰.۱ کیلوگرمی را جابجا کنید. حتما از کثیف شدن تشک‌های صندلی ناراحت می‌شوید؛ اما به‌آسانی می‌توانید تشک‌های این محصول را از پایه‌ها جدا کرده و با آب گرم (تا ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد) بشویید. بدنه و سینی پلاستیکی این مدل هم با یک اسفنج به‌راحتی تمیز می‌شود. ابعاد محصول در بزرگ‌ترین حالت ۱۰۴×۷۸×۵۶.۵ سانتی‌متر است و در کوچک‌ترین وضعیت به ابعاد ۸۸×۳۷.۵×۵۶.۵ سانتی‌متر کاهش می‌یابد. در نظر داشته باشید که این صندلی قابلیت جمع شدن را دارد.

  راهنمای خرید اینترنتی سنسور سرعت ای پی اس کد 520 مناسب برای پژو

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه صندلی غذاخوری نئوناتو مدل لافتی ریلکس C153


ویژگی و مشخصات صندلی غذاخوری نئوناتو مدل لافتی ریلکس C153

تصاویر برای صندلی غذاخوری نئوناتو مدل لافتی ریلکس C153

برچسب های لازم برای صندلی غذاخوری نئوناتو مدل لافتی ریلکس C153

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه صندلی غذاخوری نئوناتو مدل لافتی ریلکس C153 |
خرید اینترنتی صندلی غذاخوری نئوناتو مدل لافتی ریلکس C153 |
مشخصات و قیمت صندلی غذاخوری نئوناتو مدل لافتی ریلکس C153 |

 

اگر پستی که در مورد راهنمای خرید اینترنتی صندلی غذاخوری نئوناتو مدل لافتی ریلکس C153 رو پسندید برای دیدن جزئیان بیشتر به لینک محصول مراجعه بفرمایید.

دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول