راهنمای خرید اینترنتی

دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول

 

شما علاقه مند هستید در مورد راهنمای خرید اینترنتی توضیحاتی رو ببینید و هم اکنون اینجا هستید تا بهترین و مناسب ترین کالا ها رو با تخفیف ویژه خریداری کنید.

این محصول به صورت زیر طبقه بندی شده است :

کتاب چاپی تاریخ و جغرافیا, کتاب و مجلات, کتاب، لوازم تحریر و هنر | معرفی محصولات و راهنمای خرید

صفحه اصلی/
کتاب، لوازم تحریر و هنر/کتاب و مجلات/کتاب چاپی تاریخ و جغرافیا/

 

محصول مورد نظر شما یعنی در برند کتاب چاپی تاریخ و جغرافیا می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .

  راهنمای خرید اینترنتی پاکت پول مدل سناتیر

کتاب «مردی به نام دیوید» نوشته‌ی «دیوید پلزر» را «سرور قاسمی» به فارسی برگردانده است. این کتاب به شرح وقایع زندگی «دیوید پلزر»- نویسنده و حامی کودکان بی‌سرپرست- در یک مقطع سنی مشخص پرداخته است. نویسنده در این کتاب با اعتماد به نفس و کوشش فراوان زندگی خود را از این رو به آن رو می‌کند و تبدیل به شخصیت برجسته‌ای می‌شود که در آمریکا زبانزد همه است. مهم‌ترین پیام پلزر در این کتاب این است که چه‌طور والدین با تربیت غلط مانع رشد و شکوفایی فرزندان بیگناه خود می‌شوند. در توضیح پشت جلد آمده است: «تمام آن سال‌ها، نهایت سعی‌ات را کردی تا مرا از پای درآوری، ولی من همچنان پا بر جا هستم… من دیگران را مسئول مشکلاتم نمی‌دانم. روی پای خود ایستادم. و یک روز خواهی دید، برای خودم کسی می‌شوم.» کتاب حاضر را نشر «چشمه» منتشر کرده است.

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه


ویژگی و مشخصات

تصاویر برای

 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه
 خرید اینترنتی با تخفیف ویژه

برچسب های لازم برای

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه |
خرید اینترنتی |
مشخصات و قیمت |

 

اگر پستی که در مورد راهنمای خرید اینترنتی رو پسندید برای دیدن جزئیان بیشتر به لینک محصول مراجعه بفرمایید.

دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول