راهنمای خرید اینترنتی عروسک می تو یو مدل خرس با تی شرت سایز متوسط

راهنمای  خرید اینترنتی عروسک می تو یو مدل خرس با تی شرت سایز متوسطدیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول

 

شما علاقه مند هستید در مورد راهنمای خرید اینترنتی عروسک می تو یو مدل خرس با تی شرت سایز متوسط توضیحاتی رو ببینید و هم اکنون اینجا هستید تا بهترین و مناسب ترین کالا ها رو با تخفیف ویژه خریداری کنید.

این محصول به صورت زیر طبقه بندی شده است :

اسباب بازی, اسباب بازی، کودک و نوزاد, سرگرمی و آموزشی, عروسک, عروسک و مدل | معرفی محصولات و راهنمای خرید

صفحه اصلی/
اسباب بازی، کودک و نوزاد/سرگرمی و آموزشی/اسباب بازی/عروسک و مدل/عروسک/

 

نقد و بررسی عروسک می تو یو مدل خرس با تی شرت سایز متوسط

محصول مورد نظر شما یعنی عروسک می تو یو مدل خرس با تی شرت سایز متوسط در برند عروسک می باشد که شما برای خرید اینترنتی این محصول میتونید با مطالعه جزئیات و ویژگی ها و دیدن تصاویر این محصول رو خریداری کنید .
خرس کوچولوی ما همیشه منتظر نوازش است. او یک دوست خوب برای کودکی است که بخواهد صورت خود را با تن او نوازش داده و از لطافت آن لذت ببرد. او برای شیرینی و عسلی که کودک برایش می‌آورد، منتظر مانده و با صدای مهربان خود با کودک صحبت می‌کند. او یک خرس نیست، جزوی از دنیای خیالی کودک بوده و برایش نقشی به عنوان یک دوست مهربان را بازی خواهد کرد. او هم اتاقی کودک بوده و از همه خجالت می‌کشد. تنها دوست او، کودکی‌ست که با او بازی می‌کند.
عروسک خرس با تی شرت «می تو یو» از سری عروسک‌های پلاشی و نرم است. این عروسک با ارتفاع ۲۲ سانتی‌متر میان عروسک‌ها در رده‌ی متوسط طبقه‌بندی می‌شود. این عروسک با وزن ۱۵۰ گرم از سبک‌ترین عروسک‌ها در اندازه‌ی خود است. مطمئنا این ویژگی را بایستی مدیون الیاف فیبرپلی‌استر آن بود. الیافی که بدون ایجاد حساسیت احساسی فوق‌العاده از نوازش یک عروسک را هدیه می‌دهد. عروسک می تو یو قابلیت شستشو با دست و محلول آب و صابون را دارد. جهت محافظت هرچه بهتر از الیاف و حفظ فرم عروسک بهتر است با آب کمتر از ۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد شسته شود. خرس می‌تویو با رنگ‌های طوسی و نقش (I Love You) روی قلب و کف‌پا ذوق و شور و نشاط را برای تماشاگر آن به ارمغان می‌آورد. با توجه به طراحی بامزه این عروسک و جلب نظر آن، خلاقیت سازنده را در نگاهی جدید به کودک درون انسان‌ها می‌توان دید. این عروسک برای رده‌ی سنی کودک تا بزرگسال مناسب بوده و به‌دلیل داشتن اشیای ریز و چشمان دکمه‌ای برای خردسالان زیر سه سال استفاده از آن توصیه نمی‌شود. این عروسک بدون بسته‌بندی است اما قابلیت کادو شدن را دارد. درسته خرس می‌تویو قابلیت حرکت، باز و بسته‌کردن چشم‌ها و پخش صدا را ندارد اما طراحی بامزه و پرشور آن قلب هر کسی را تسخیر خواهد کرد. پس بخود اجازه‌ی نوازش آن را دهید.

  راهنمای خرید اینترنتی گردنبند مدل اونیکس طرح خدا کد ongod111

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه عروسک می تو یو مدل خرس با تی شرت سایز متوسط


ویژگی و مشخصات عروسک می تو یو مدل خرس با تی شرت سایز متوسط

تصاویر برای عروسک می تو یو مدل خرس با تی شرت سایز متوسط

برچسب های لازم برای عروسک می تو یو مدل خرس با تی شرت سایز متوسط

خرید اینترنتی با تخفیف ویژه عروسک می تو یو مدل خرس با تی شرت سایز متوسط |
خرید اینترنتی عروسک می تو یو مدل خرس با تی شرت سایز متوسط |
مشخصات و قیمت عروسک می تو یو مدل خرس با تی شرت سایز متوسط |

 

اگر پستی که در مورد راهنمای خرید اینترنتی عروسک می تو یو مدل خرس با تی شرت سایز متوسط رو پسندید برای دیدن جزئیان بیشتر به لینک محصول مراجعه بفرمایید.

دیدن جزئیات بیشتر و خرید محصول خرید محصول